Ügyfélszolgálati munkatárs kontrolling területre

Több mint 30 éve foglalkozunk vállalatirányítási rendszer fejlesztéssel. Legfőbb célkitűzésünk, hogy Ügyfeleink elvárásainak a legmagasabb színvonalon tudjunk megfelelni. A Vectory Vállalatirányítási Rendszert ma már több mint 500 partnerünk 14.000 felhasználója alkalmazza.

Csatlakozz a Vector csapatához, hogy velünk együtt elősegítsd a hazai vállalatok fejlődését!

Milyen feladatok várnak Rád?
  • Támogatást nyújtasz Ügyfeleinknek a saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszerünk használatában
  • Fogadod és kezeled a Felhasználóktól érkező hiba- és igénybejelentéseket, kiemelten kontrolling, pénzügyi és számviteli kérdések vonatkozásában
  • Felhasználókat oktatsz, konzultációkat tartasz táveléréssel vagy személyesen
  • Kimutatásokat állítasz össze
  • Részt veszel a rendszer tesztelésében
  • Oktatási segédanyagokat, használati útmutatókat készítesz
Mit ajánlunk számodra?
  • Stabil, dinamikusan fejlődő, 100% magyar tulajdonú munkahely
  • Változatos munkakör, felelősségteljes pozíció
  • Korrekt jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat, jó munkahelyi légkör
  • Jól megközelíthető, központi helyen lévő iroda
  • Betanulás után váltott irodai és Home Office munkarend
Elvárások

Ha jól kommunikálsz, a pénzügyi területen érzed otthon magad és ügyfélszolgálati munkakörben is szereztél már tapasztalatot, akkor lehet, hogy pont téged keresünk!

  • Rendelkezel legalább középfokú végzettséggel és átfogó ügyviteli ismeretekkel
  • Rendszerszemlélettel bírsz, van jártasságod és képes vagy átlátni a gazdasági társaságok napi működéssel összefüggő, valamint a pénzügyi zárási, üzleti tervezési és ellenőrzési folyamatait
  • Gyakorlott vagy kontrolling kimutatások tervezésében, elkészítésében és elemzésében
  • Ügyfélszolgálati, ügyfélkapcsolati munkakörben szereztél tapasztalatot
  • Szívesen foglalkozol az ügyfelekkel és elégedettségük számodra fontos motiváció
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Magabiztos vagy az MS Office csomag használatában
  • Fontos neked a precíz munkavégzés
  • Önállóan és csapatban is egyaránt szeretsz dolgozni
Előnnyel indulsz, ha…
  • Felsőfokú gazdasági végzettséget szereztél (pénzügy és számvitel szakirányon) vagy épp folyamatban van ezirányú tanulmányod
  • Van gyakorlatod vállalatirányítási rendszer bevezetésében vagy alkalmazásában
  • Könyvelői tapasztalattal rendelkezel
Munkavégzés helye

Kecskemét

Ha állásajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, megfelelsz az elvárásoknak, várjuk jelentkezésedet az allas@vector.hu e-mail címre! Jelentkezésed mindenképp tartalmazza a fényképes szakmai önéletrajzodat, motivációdat, fizetési igényedet!