Szoftverfejlesztő

Cégünk több mint 30 éve foglalkozik vállalatirányítási rendszer fejlesztéssel és ehhez kapcsolódó szakértői támogatással.

Szoftverfejlesztő csapatunk ERP részlegének bővítése céljából keressük új kollégánkat.

Ha a hivatásod a szoftverfejlesztés, és szakmai fejlődést keresel, jelentkezz hozzánk! Nálunk nem csak érdekes és változatos fejlesztői feladatok várnak rád, hanem egy összetartó csapat is!

Dolgozzunk együtt ügyfeleink sikeréért!

Milyen feladataid lesznek?
  • Vállalatirányítási rendszerünk és kapcsolódó szoftvermegoldásaink továbbfejlesztése
  • Ügyfelek új igényeinek fejlesztése
  • Modern technológiák megismerése és alkalmazása a fejlesztések során
  • Ügyfélszolgálati és projektvezetői csapat technikai támogatása
Mit ajánlunk számodra?
  • Stabil, biztos vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern munkaeszközök
  • Összetartó csapat, jó munkahelyi légkör
  • Home office lehetőség
Téged keresünk, ha ezek birtokában vagy:
  • Magabiztos programozó tudás Delphi nyelven
  • Tapasztalat Microsoft SQL adatbáziskezelőben
  • .NET keretrendszer ismerete
  • Objektum orientált gondolkodásmód
  • Verziókezelő rendszerek ismerete/használatában tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Hatékony munkavégzés önállóan és csapatban is
  • Szoftvertesztelési és hibakeresési tapasztalat
Előnyt jelent a pozícióhoz:
  • Vállalatirányítási, ügyviteli rendszerek használatában vagy fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Alapvető számviteli ismeretek
  • Webes fejlesztésekben szerzett tapasztalat (HTML, JavaScript, TypeScript, PHP)
  • Laravel vagy hasonló webes keretrendszerek ismerete
  • További programozási nyelvek ismerete (pl. C#)
  • BSc vagy MSc diploma szoftverfejlesztés/informatika területen
Munkavégzés helye

Kecskemét

Ha állásajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, megfelelsz az elvárásoknak, várjuk jelentkezésedet az allas@vector.hu e-mail címre! Jelentkezésed mindenképp tartalmazza a fényképes szakmai önéletrajzodat, motivációdat, fizetési igényedet!