Alkalmazásgazda

Cégünk több mint 30 éve foglalkozik vállalatirányítási rendszer fejlesztéssel és ehhez kapcsolódó szakértői támogatással.

IT csapatunkba keressük új kollégánkat az alábbi feladatkörbe:

Közvetlen, IT szakértői támogatás nyújtása az ügyfeleink részére saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszerünk üzemeltetésével kapcsolatos kérdésekben. Különböző szoftver és hardver megoldások, rendszerek és felhő alapú szolgáltatások konfigurálása, üzemeltetése.

Dolgozzunk együtt ügyfeleink sikeréért!

Milyen feladataid lesznek?
  • Ügyfeleink, IT támogatása szóban és írásban, hibaelhárítás (Windows, MAC, Android környezetben)
  • Módosítások, frissítések telepítése
  • MS SQL adatbázis szerver, IIS webszerver és AWS felhő alapú szolgáltatások, Windows Desktop rendszerek konfigurálása, üzemeltetése
  • Ügyviteli rendszer futtatási környezetek kialakítása
  • Szoftver, hardver megoldások és eszközök konfigurálása, hibaelhárítása (pl. nyomtató, adóügyi nyomtató, PDA, vonalkódolvasó)
  • Szakmai dokumentációk készítése
Mit ajánlunk számodra?
  • Stabil, biztos vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Összetartó csapat, jó munkahelyi légkör
  • Home office lehetőség
Téged keresünk, ha ezek birtokában vagy:
  • IT support területen szerzett tapasztalat
  • Windows Desktop környezet ismerete
  • Érdeklődés az IT technológia iránt
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Angol nyelvű szakmai dokumentáció megértése
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Hatékony munkavégzés önállóan és csapatban
Előnyt jelent a pozícióhoz:
  • Távmenedzsment, és monitoring, ticketing rendszer ismerete
  • Tapasztalat vállalatirányítási, ügyviteli rendszer támogatásában
  • BSc vagy MSc diploma informatika területen
  • Laravel vagy hasonló webes keretrendszerek ismerete
  • Üzemeltetési ismeretek az alábbiak valamelyikében:
    • Microsoft SQL
    • Windows szerver
    • Linux
    • AWS
    • Office 365
Munkavégzés helye

Kecskemét

Ha állásajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, megfelelsz az elvárásoknak, várjuk jelentkezésedet az allas@vector.hu e-mail címre! Jelentkezésed mindenképp tartalmazza a fényképes szakmai önéletrajzodat, motivációdat, fizetési igényedet!